Hakkımızda

 

Firmamız ;

Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getirmiştir. Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren TURKAK tarafından periyodik kontrol hizmetleri vermek üzere akredite edilmiş A Tipi Muayene Kuruluşudur. Bir Mühendislik, sektörün ilk firmalarından biridir.

Amacımız ;

Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.”  “Sizin için, Sizinle beraber…” ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

 Hedeflerimiz ;

Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmaktır.

Sermayemiz ;

Bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

Tecrübemiz ;

1999 yılında mühendis yatırımcılar tarafından kurulup işletilmeye devam edilen, 1500’den fazla farklı müşteriye, 38.000 den fazla Periyodik Kontrol gerçekleştirmiştir. Bu tecrübesi ile birlikte sektöre bir çok deneyimli personel ve yatırımcı kazandırmıştır.